Stanoje i Okuka priredili šou u Pekingu!

• 04. avgust 2013.

• 15:35

Možda najinteresantniji meč dosadašnjeg toka kineske Superlige odigrali su u okviru 19. kola klubovi koje sa klupe predvode Aca Stanojević i Dragomir Okuka. Stanojev Peking vodio, Đangsu preokrenuo, na kraju remi uz kišu golova.

Fenomenalan meč priredile su publici u prestonici Kine ekipe Aleksandra Stanojevića i Dragomira Okuke. Peking Gvan je ugostio Đangsu Sainti u ludom meču 19. kola koji je završen podelom plena uz šest postignutih golova.

Činilo se nakon 70 minuta igre da će domača ekipa upisati tri boda jer je imala prednost od 2:0. Da tako ne bude postarali su se Okukini izabranici, koji su za osam minuta postigli tri gola i u potpunosti preokrenuli rezultat.

Ekipa Aleksandra Stanojevića donekle je izvukla "mast iz propasti" golom u 86. minutu pa je na kraju bilo 3:3.

Što se tiče ekipe našeg Radomir Antića, Šandong je pokelkao na gostovanju Tjanđinu gde je poražen rezultatom 2:1.

Nakon 19 odigranih kola u kineskoj Superligi timovi srpskih trenera imaju zadovoljavajuće rezultate. I dalje su najbolji Antićev Šandong (druga pozicija 37 bodova) i Stanojevićev Peking (treća pozicija 30 bodova).

Krunićev Dalijen zauzima sedmo mesto na tabeli sa 24 boda, dok je Okukin Đangsu deseti sa dva boda manje. Najlošije ide Ljubiši Tumbakoviću čiji je Vuhan zakovan za dno tabele sa samo 10 osvojenih bodova.