Šta se ovo dešava sa Krasnodarom?!

ponedeljak 23.10.2017.
20:40

Zvezdina letošnja poslednja prepreka na putu ka Ligi Evrope, sada beleži očajne rezultate u šampionatu Rusije.

Sportske.net/Aleksandar Obrenović

Kako igra u poslednje vreme, Krasnodar još i dobro stoji na tabeli ruske Premijer lige.

Večeras je, u poslednjoj utakmici 14. kola, doživeo i četvrti uzastopni poraz, ponovo bez postignutog gola!

Posle poraza od Zenita (0:2), Arsenala iz Tule (1:0) i CSKA (1:0), Krasnodar je ovoga puta položio oružje i pred moskovskom Lokomotivom.

Moskovljani su na svom terenu slavili sa 2:0, a pobedu su im svojim golovima doneli Mirančuk u 25. i Fernandeš u 85. minutu.

U pobedničkoj ekipi, naš Nemanja Pejčinović je odigrao svih 90 minuta na poziciji štopera, dok je kod gostiju Mihailo Ristić odgledao meč sa klupe za rezerve.

Lokomotiva se ovom pobedom izjednačila na vrhu tabele sa Zenitom, obe ekipe imaju po 29 bodova, a Krasnodar je ostao na šestom mestu sa 21 bodom.