utorak 30.07.2019.
18:56

Totenhem vodi na poluvremenu protiv kluba iz Madrida.

Epa/Rodrigo Jimenez

U okviru polufinala Audi kupa sastali su se madridski Real i Totenhem, OVDE možete videti za koje postave su se odlučili Poketino i Zidan.

Nakon prvih 45 minuta Totenhem vodi sa 1:0, golom Harija Kejna iz 22. minuta.

Gol je u centru pažnje, zbog katastrofalne greške Marsela, koja je još jedan pokazatelj da se Real nalazi u problemu.

Naime, Brazilac je poslao katastrofalan pas u prilično bezazlenoj situaciji, prebacio je Ramosa i ubacio savršenu loptu u prostor za Harija Kejna, koji je poklon iskoristio i rutinski matirao Navasa za 1:0.

Totenhem je zasluženo došao do prednosti, par minuta pre pogotka imali su dve jako dobre šanse preko Ndombelea i Lamele, ali je Navas uspeo da sačuva mrežu u dva navrata.

Mogao je Real da uzvrati ubrzo preko Benzeme, ali je Fracuz neprecizno šutirao iz dobre pozicije, da bi u 30. minutu Navas spasao Madriđane još jednom sjajnom intervencijom, nakon pokušaja Kejna.

Benzema je u 40. minutu ponovo bio neprecizan i to je bilo sve iz prvog poluvremena utakmice na "Alijanc Areni".