Šta još treba da se dogodi da De Bur ode sa klupe Intera?

• 30. oktobar 2016.

• 22:41

Jedanaesto kolo Serije A i već peti poraz ekipe Intera koja je i dalje u pravoj agoniji!

Iako je minimalni trijumf (2:1) nad Mihajlovićevim Torinom u prošlom kolu dao tračak nade navijačima Intera da bi njihovi ljubimci mogli da konačno izađu iz rezultatske krize, večerašnje gostovanje u Đenovi je pokazalo suprotno.

Domaća ekipa Sampdorije slavila je rezultatom 1:0, što je već peti neuspeh Intera od početka sezone.

Na vodeći gol Sampdorije čekalo se gotovo čitavo prvo poluvreme, a onda je u 44. minutu usledila odlična akcija domaćeg tima, lopta je na kraju stigla do Fabija Kvaljarele koji iz ''srca'' šesnaesterca šalje loptu u mrežu - 1:0.

Gol pogledajte OVDE.

U nastavku meča, ''Neroazuri'' su, naravno, pokušavali da što pre stignu do izjednačenja, ali im to nije uspevalo, domaći su odlično neutralisali atake De Burovog tima, a na drugoj strani je rezervista Ante Budimir propustio veliku priliku da reši sve dileme oko pobednika, kada je u 85. minutu bio jedan na jedan sa Handanovićem, ali je šutirao pravo u njega.

Ekipa Intera je najbolje prilike imala preko Ikardija, koji je posle centaršuta sa desne strane šutirao zamalo preko gola, a pogotovo u nadoknadi vremena, kada je Palasio udarcem iskosa sa leve strane pogodio prečku gola domaćih.

Smena trenera Intera Franka de Bura se već dugo najavljuje, videćemo da li će mu ovaj večerašnji poraz praktično ''potpisati'' otkaz.

Rezultate ostalih današnjih mečeva 11. kola pogledajte OVDE.