Šta im se desilo?! Kakav šamar ekipi Marka Nikolića na startu drugog dela sezone!

subota 02.02.2019.
19:21

Aktuelni šampion Mađarske debaklom na svom terenu značajno se udaljio od odbrane trona.

EPA/CAROLINE BLUMBERG

Ovog vikenda nastavljeno je prvenstvo Mađarske, a večeras se na novoizgrađenoj ''MOL Areni Sosto'' u Sekešfehervaru dogodilo veliko iznenađenje.

Domaći MOL Vidi, aktuelni šampion Mađarske, ubedljivo je poražen od Puškaš Akademije koja se bori za opstanak, rezultatom 3:0!

Tim Marka Nikolića, koji je jesenas ostvario istorijski uspeh nastupom u grupnoj fazi Lige Evrope, u drugi deo sezone ušao je sa pet bodova manje od vodećeg Ferencvaroša, a večerašnjim porazom je napravio veliki korak unazad u pokušaju da odbrani titulu.

Puškaš Akademija je povela već u sedmom minutu golom Urblika, Rado je u 72. duplirao prednost gostiju, a Nikolićev tim je dotukao Arabuli, pogotkom u 88. minutu za konačnih 3:0.

Marko Šćepović je bio u startnoj postavi MOL Vidija i odigrao je svih 90 minuta, bez konkretnog učinka.