Srpski Tosno u velikom problemu!

subota 05.05.2018.
16:25

Ekipa Tosna koja se takmiči u Premijer ligi Rusije je danas doživela težak poraz.

Sportske.net/Aleksandar Obrenović

Jako bitna utakmica za Tosno i novi poraz, ovoga puta na domaćem terenu od Dinama.

Tosno se bori za opstanak, sada više ne zavisi ništa od njih pošto im je ostala još jedna utakmica do kraja šampionata i to protiv ekipe Ufa na gostovanju gde će morati da jure pobedu ukoliko Anži ne zabeleži niti jedan bod u poslednje dve utakmice, koliko je njima ostalo do kraja.

Danas je Tosno sa Poletanovićem i Dugalićem u startnoj postavi, odnosno Trujićem koji je igrao od 86. minuta, izgubio od Dinama iz Moskve sa 1:2 i tako je sebe doveo u veoma neprijatnu situaciju.

Toni Šunjić je uspeo da dovede goste u prednost od 0:1, da bi Mirzov izjednačio u 68. minutu. Samo 11 minuta kasnije, gosti dolaze do 3 boda, a domaći do velikog problema.

U ekipi Tosna našao se i nekadašnji prvotimac Crvene zvezde, Rikardinjo, a igrao je i crnogorski internacionalac Mijušković.