Srpski mladići igrali, Ajntraht u finišu do tri boda

petak 03.11.2017.
22:23

Ajntraht Frankfurt i Verder iz Bremena su danas ukrstili koplja u 11. kolu Bundeslige, a do pobede su stigli domaćini.

EPA-EFE/ARMANDO BABANI

Ajntraht iz Frankfurta nastavlja da niže solidne rezultate.

Oni su danas na svom terenu dočekali ekipu Verdera, ušli su u meč kao favoriti, i na kraju su nekako uspeli da slave iako je bilo 1:1 sve do 89. minuta.

Nakon samo 17. minuta domaćin dolazi do prednosti golom Rebića, bio je to fenomenalan i odmeren udarac iskosa sa leve strane, gađao je suprotan ugao i pogodio za 1:0.

Ipak, gosti dolaze do izjednačenja u 25. minutu utakmice, Nikolas Miosander je bio strelac gola nakon velike gužve u kaznenom prostoru domaćina.

Ajntraht je stigao do pobede u 89. minutu, Sebastijan Haler je dočekao centaršut sa leve strane, postavio nogu i pogodio za konačnih 2:1. Bila je to velika greška odbrane Verdera koja je zaboravila na ovog fudbalera.

Od srpskih fudbalera koji su mogli da nastupe na današnjem meču nije igrao samo Slobodan Medojević, dok su šansu dobili Gaćinović i Jović, prvi od 67. minuta, drugi od 76. minuta, i na kraju su uspeli da doprinesu Ajntrahtu da stigne do pobede.

Na drugoj strani Miloš Veljković se ustalio u odbrani, ponovo je odigrao svih 90 minuta.