Srpski kvartet na sceni - Sjajan debi Stefana Šćepovića, dao gol za pobedu!

nedelja 25.02.2018.
11:47

Srpska ''kolonija'' u Videotonu tokom zime je uvećana za još jednog Šćepovića koji je sinoć bio čovek odluke.

Epa/Caroline Blumberg

Ovog vikenda u Mađarskoj je počeo drugi deo sezone, a u prvom ''prolećnom'' kolu Videoton je na svom terenu savladao ekipu Vašaša sa 2:1.

Napad ekipe Marka Nikolića predvodio je srpski trio -  Marko Šćepović, Danko Lazović i Stefan Šćepović.

Ovaj poslednji juče je debitovao za Videoton i odmah postigao gol koji je rešio pitanje pobednika.

Domaćin je poveo golom Hadžića u 26. minutu, izjednačio je Adam u finišu prvog poluvremena, a Stefan Šćepović je pobedonosni gol postigao u 60. minutu, posle centaršuta sa desne strane.

Videoton se ovom pobedom učvrstio na drugom mestu sa 41 bodom, tri manje od vodećeg Ferencvaroša, koji je juče deklasirao Honved sa 5:2. Upravo će Hnved biti naredni rival Videotonu.