''Srpski'' APOEL još bliži plasmanu u treće kolo, Pavlović se raspucao protiv Nikšićana!

utorak 30.07.2019.
19:31

Čak trojica srpskih internaconalaca u startnoj postavi kiparskog tima.

Beta/BranislavBožić/Ds

Nedelju dana posle minimalnog trijumfa u Nikšiću (1:0), kiparski APOEL dočekao je večeras ekipu Sutjeske u revanšu drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Domaći su odlično započeli meč i posle prvh pola sata su još bliži plasmanu u treće kolo.

Igrao se 13. minut, kada su Nikšićani pokušali da zaustave jedan napad domaćina, ali njihov golman je nepotrebno istrčao, došlo je do nesporazuma sa saigračem, pa se na kraju lopta odbila do srpskog napadača Andrije Pavlovića, kome nije bilo teško da sa nekih 14 metara pošalje loptu u nebranjenu mrežu - 1:0.

Već u 25. minutu Pavlović postiže još jedan gol, APOEL je poveo sa 2:0 i sada pravo čudo treba dase desi da Sutjeska napravi iznenađenje večeras u Nikoziji.

Inače, osim Pavlovića, starteri u ekipi APOEL-a večeras su i štoper Vujadin Savić i vezista Uroš Matić.

Pobednik večerašnjeg duela igraće u trećem kolu kvalifikacija sa boljim iz duela Karabag - Dandalk.