Srbin postigao počasni gol u novom porazu Muskrona

nedelja 26.02.2017.
23:31

Poslednjeplasirani tim belgijskog šampionata upisao je još jedan poraz, a Luka Stojanović je uspeo da se upiše u listu strelaca.

adidas.com/football

Poslednja utakmica 28. kola belgijskog šampionata završena je trijumfom ekipe Genta koja je na domaćem terenu lako izašla sa "fenjerašem" Muskronom.

Gent je slavio rezultatom 3:1 (2:0) i tako ostao u trci za plasman u plej-of pošto dva kola pre kraja ligaškog dela ima bod manje od šestoplasiranog Mehelena.

Domaći su put ka pobedi trasirali golovima u prvom poluvremenu, a pitanje pobednika rešeno je nakon penala koji je Perbe pretvorio u gol u 52. minutu meča.

Počasni gol za Muskron postigao je bivši omladinac Partizana Luka Stojanović koji je u igru ušao u 46. minutu a u strelce se upisao osam minuta pre kraja utakmice.

Za Gent je nastupio Stefan Mitrović, Davor Bjedov je meč gledao sa klupe, dok je Nikola Gulan ustupio mesto na terenu Luki Stojanoviću u ekipi Muskrona.