Srbin golom i asistencijom doneo pobedu Lehu

nedelja 18.02.2018.
23:43

Srpski fudbaler sa švajcarskim pasošem pružio je odličnu partiju u dresu trećeplasirane ekipe poljske Ekstraklase.

ekstraklasa.net

Leh iz Poznanja je slavio na svom terenu protiv Pogonj Ščećinja rezultatom 2:0 (1:0).

Poveli su domaći fudbaleri u 20. minutu, sjajan gol postigao je Srbin rođen u Bazelu, Darko Jevtić.

Ovaj momak, koji je prošao sve omladinske selekcije Švajcarske, pominjan je kao potencijalni reprezentativac Srbije, dok je na klupi naše reprezentacije sedeo Slavoljub Muslin, a sada se dobrim partijama nameće i Mladenu Krstajiću pred Mundijal u Rusiji.

On je do gola došao nakon što je sjajnom fintom izbacio dvojicu čuvara, namestio se na udarac levom nogom i snažnim udarcem u bliži ugao matirao golmana gostiju.

Kako je to izgledalo pogledajte OVDE.

Nakon toga je desetak minuta pre kraja susreta sjajno izveo korner sa leve strane, a Dilaver je glavom zatresao mrežu Pogonja i rešio pitanje pobednika.

Leh je na trećem mestu poljske Ekstraklase, sa četiri boda manje od vodeće Legije i dva manje od drugoplasirane Jagelonije.

Što se tiče Jevtića, ovo mu je bio treći gol ove sezone i četvrta asistencija.