Srbin 'džoker' - Pavlović pogurao Kopenhagen ka tituli

ponedeljak 03.04.2017.
21:23

Srpski internacionalac Andrija Pavlović postigao je prelep gol u trijumfu Kopenhagena na gostovanju Sonderjisku čime je dao ogroman doprinos u borbi za titulu.

Epa/Anders Kjaerbye

Fudbaleri Kopenhagena pregrmeli su teško gostovanje Sonderjisku na startu plej-of faze danskog prvenstva i tako nastavili da grabe krupnim koracima ka šampionskoj tituli.

Lider danskog šampionata slavio je kao gost rezultatom 2:1 (0:1) a ogromne zasluge za trijumf Kopenhagena ima naš Andrija Pavlović koji je postigao izjednačujući gol nedugo nakon što je sa klupe ušao u igru.

Srpski internacionalac dobio je priliku umesto Benjamina Verbiča u 56. minutu, a samo devet minuta kasnije postigao je prelep gol i dao nagoveštaj potpunog preokreta.

Bivši napadač Čukaričkog uhvatio je volej levom nogom u poslao loptu pod prečku!

Pet minuta kasnije Federiko Santander postavlja konačan rezultat utakmice i donosi Kopenhagenu važna tri boda na startu plej-ofa danskog šampionata.