18:00

Marko Grujić je sve bliži da se plasira u Premijer ligu sa svojim Kardifom. Nezaustavljivi Aleksandar Mitrović.

fss.rs
fss.rs

Kardif je stigao do nove pobede, ovoga puta protiv Birmingema. Dosta toga je bilo rešeno nakon prvih 45 minuta, tada su Mendez-Lajng, Brajson i Paterson uspeli da postignu golove za ekipu Kardifa i da stvore nedostižnu prednost za Kardif.

U nastavku su gosti iz Birmingema samo uspeli da ublaže rezultat, pa je konačan rezultat bio 3:2.

Marko Grujić je i danas bio u startnoj postavi Kardifa, odigrao je čitav meč.

Fulam je nastavio da ređa pobede.

Aleksandar Mitrović je doneo prednost Fulamu, srpski fudbaler je u sjajnoj formi, postigao je i svoj 6. gol na poslednjih pet utakmica u dresu ekipe koju predvodi Slaviša Jokanović.

Centaršut je bio sa desne strane, naš napadač je uspeo da pošalje loptu u mrežu, a gol možete videti na sledećem linku.

Ipak, domaći stižu do izjednačenja, Megajer je uspeo da postigne gol u 75. minutu, ali je Aleksandar Mitrović svojim drugim golom doneo pobedu svom timu. Sjajna partija srpskog fudbalera, još jedna u nizu, sedmi gol u šest mečeva.

Drugi gol Aleksandra Mitrovića možete videti OVDE.