subota 24.11.2018.
21:08

Fantastičan dan za srpske fudbalere.

Epa/Peter Klaunzer

Jang Bojs je nastavio sa dobrim rezultatima u Švajcarskoj, danas su savladali Lugano sa 1:0 (0:0) i povisili razliku u odnosi na drugoplasirani Bazel na čak 17 bodova, doduše uz utakmicu više.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a onda je u samom finišu stvari u svoje ruke preuzeo srpski internacionalac Miralem Sulejmani.

Fantastično je izveo slobodan udarac u 84. minutu, golman Lugana je ostao nepomičan.

To je bio i pobedonosni pogodak ekipe iz Berna, te je tako nastavljen sjajan dan za srpske fudbalere.

Ko se sve osim Sulejmanija od srpskih igrača danas upisao u listu strelaca, možete pogledati OVDE.