Srbi raspucani u Grčkoj, pogodili Prijović i Đurđević

sreda 29.11.2017.
18:23

Srpski internacionalci koji brane boje grčkih klubova PAOK-a i Olimpijakosa danas su pogađali u Kupu.

Epa/Sotiris Barbarousis

Branilac trofeja u grčkom Kupu upisao je treću pobedu u grupnoj fazi takmičenja, pošto je danas kao gost savladao Aiginaikos rezultatom 5:0 (1:0).

Aleksandar Prijović je pogodio dva puta na startu drugog poluvremena. Prvo je duplirao prednost PAOK-a u 53. minutu, a petnaest minuta kasnije postigao je drugi gol na meču i povisio na 3:0.

Crno-beli iz Soluna posle tri odigrane utakmice u Grupi B zauzimaju prvo mesto na tabeli sa 9 osvojenih bodova.

Olimpijakos je večeras kao gost remizirao sa Hanijom (1:1) i tako upisao sedmi bod u Grupi E.

Vođstvo crveno-belima iz Pireja doneo je Uroš Đurđević u 30. minutu, a remi Haniji Jorgos Apostolidis u 68. minutu.