SPEKTAKULARNO srpsko veče u Saudijskoj Arabiji, Prijović i Jovanović zajedno dali PET KOMADA!

23:48

Šta reći osim 'bravo majstori'...

Beta/Branislav Božić/Mo

Sam finiš sezone je i u Saudijskoj Arabiji, danas je odigrano pretposlednje kolo, u kojem  su briljantne uloge odigrali srpski internacionalci - Aleksandar Prijović i Saša Jovanović.

Sve se dogodilo u meču između Al Itihada i Al Fateha, koji je domaći tim dobio sa ubedljivih 6:2. Prijović je bio trostruki strelac za Al Itihad, a bivši fudbaler Mladosti iz Lučana i nesuđeno Zvezdino pojačanje Saša Jovanović je bio strelac oba gola za goste.

Samo sedam minuta kasnije ''proradio'' je i Prijović na drugoj strani, kada je jedan odbitak rutinski sproveo u mrežu za izjednačenje na 1:1.

Do kraja poluvremena su Viljanova dva puta i Romarinjo svojim golovima doneli ubedljivu prednost Al Itihadu od 4:1.

Drugo poluvreme potpuno je proteklo u znaku naših fudbalera.