Spektakularni trijumf Leverkuzena, Ćićaritov het-trik!

• 12. decembar 2015.

• 20:41

Derbi 16. kola Bundeslige, duel dva nemačka predstavnika u Ligi šampiona u potpunosti je pripao domaćem Leverkuzenu.

U poslednjoj utakmici subotnjeg programa 16. kola Bundeslige, Leverkuzen je na svojoj ''Baj Areni'' deklasirao ekipu Menhengladbaha rezultatom 5:0!

Trijumf ''Farmaceuta'' najavio je Štefan Kisling, vodećim pogotkom posle pola sata igre, a prava kanonada usledila je tokom drugog poluvremena.

Prednost Leveruzena je u 63. minutu duplirao Ćićarito Ernandez, koji je preuzeo glavnu ulogu do kraja ovog meča.

Samo tri minuta kasnije, Kisling je na asistenciju Čalhanoglua povisio na 3-0, a za ''petardu'' se pobrinuo Ćićarito, koji je u 75. i 76. minutu još dva puta savladao golmana ''Koltova'' Zomera za konačnih 5-0.

Rezultate ostalih današnjih mečeva 16. kola možete da vidite OVDE.