• Autor: Boban Filipović

• 15. februar 2018.

• 21:42

Već se može konstatovati da se menadžer Čelsija ogrešio o momka koji je eksplodirao po odlasku sa 'Stamford Bridža'.

Verovali ili ne, Miči Batšuaji je na prve tri utakmice u dresu Borusije iz Dortmunda dao pet golova, više nego na poslednjih 18 u Čelsiju, gde je bio u nemilosti Antonija Kontea i dobijao šansu ili "na kašičicu" ili na utakmicama manjeg značaja u kupovima.

Reprezentativac Belgije je večeras ponovo bio heroj 'milionera', dao je dva gola za pobedu nad Atalatom na utakmici Lige Evrope.

Meč na 'Vesfalenu' su obeležili preokreti, Širle je doveo Nemce u vođstvo sredinom prvog poluvremenu, Josip Iličić je sa dva pogodtka početkom drugog dela igre preokrenuo rezultat u korist 'Boginje', ali se Batšuaji pobrinuo da Borusija trijmufuje.

24-godišnji napadač je sredinom drugog poluvremena poravnao na 2:2, a u sudijskoj nadokandi postavio konačnih 3:2.