Šou u Amsterdamu, sve se okrenulo za par minuta, Totenhem se sprema da izvede "liverpulski preokret"!

sreda 08.05.2019.
22:26

Kakav meč na "Johan Krojf Arene", Engleze izgleda nikada ne treba otpisati.

EPA-EFE/NIGEL RODDIS

Ajaks je dobio prvi meč u Londonu sa 1:0, pa su nakon 45 minuta u revanšu imali 2:0, tačnije 3:0 u čitavoj seriji.

Delovalo je da je sve gotovo, ali tako nije mislio Totenhem.

Igrao se 55. minut, kada je Moura poravnao rezultat, proleteo je kroz sredinu, izbio sam pred golmana Ajaksa i savladao ga, 2:1.

Samo četiri minuta kasnije, strašna akcija Totenhema, Onana skida pokušaj fudbaler Sparsa sa samo par metara, a onda mu Šene smeta da pokupi loptu, situaciju koristi Moura, koji se odlično snalazi, namešta na šut i poravnava rezultat!

Ekipi Maurisija Poketina sada treba još jedan pogodak, u nastavku smo videli po još jednu dobru priliku na obe strane, utisak je da gol visi u vazduhu.