Sosijedad nemoćan sa igračem manje!

• 24. septembar 2016.

• 14:55

Prva današnja utakmica u okviru šestog kola Primere protekla u znaku domaćina.

U prvoj utakmici subotnjeg programa u okviru šestog kola Primere, Eibar je na svom terenu savladao ekipu Sosijedada rezultatom 2:0.

Ovo je već treći trijumf Eibara u prvih šest kola, a posao domaćinu je danas bio znatno olakšan od 24. minuta utakmice, kada je Elustondo skrivio jedanaesterac i zaradio isključenje.

Iako Pedro Leon nije bio precizan sa bele tačke, ekipa Eibara je u drugom poluvremenu uspela da iskoristi brojčanu prednost na terenu.

Na vodeći gol čekalo se do 57. minuta, kada je Iljaramendi nespretnom reakcijom zatresao sopstvenu mrežu, a sve dileme rešene su devet minuta kasnije, kada je Bebe postavio konačnih 2:0.

Oba gola možete da pogledate OVDE.

Eibar sada ima ukupno 10 osvojenih bodova, učvrstio se u gornjem delu tabele, a Sosijedad je pretrpeo treći poraz i ostao na sedam bodova posle šest odigranih mečeva.