nedelja 26.11.2017.
18:19

Ekipa iz San Sebastijana nije uspela da savlada jedan od najslabijih timova u Primeri ove sezone, na svom stadionu.

EPA/JUANJO MARTIN

Real Sosijedad je na "Anoeti" ugostio Las Palmas, a na kraju nije bilo pobednika, meč je okončan rezultatom 2:2 (1:1).

Poveli su gosti u 21. minutu, strelac je bio Tana.

Prošlo je 10 minuta od gola gostiju sa Kanara, kada je Vilijan Žose poravnao rezultat, na asistenciju Januzaja.

Do kraja prvog poluvremena nije bilo golova, a onda je bivši igrač Mančester Junajteda Januzaj doneo preokret domaćoj ekipi u 62. minutu.

Ipak, samo pet minuta kasnije, Džonata Viera poravnava rezultat.

U smiraj susreta domaćin ostaje sa igračem manje, kako je Odriozola dobio drugi žuti karton.

Ekipa iz San Sebastijana je sada na sedmom mestu na tabeli sa 19 bodova, dok je Las Palmas prepustio fenjer Alavesu, popeo se na 19. mesto na tabeli sa sedam osvojenih bodova nakon 13 odigranih mečeva.