utorak 05.03.2019.
21:50

Pršti u Madridu, u Dortmundu "uspavanka".

EPA-EFE/FILIP SINGER

Nakon prvih 45 minuta u večerašnjim mečevima Lige šampiona, mnogo više uzbuđenja videli smo u Madridu.

Real na poluvremenu gubi sa 2:0 od Ajaksa koji je na krilima Dušana Tadića do noge dotukao aktuelnog prvaka Evrope.

Da stvari po Santijaga Solarija budu još gore po ugledu na čuveni Marfijev zakon, zbog povreda je ostao prvo bez Vaskeza, a potom i Vinisijusa koje su zamenili Bejl i Asensio.

Madriđani su do odlaska na odmor pokušavali da postignu pogodak i nisu imali nimalo sreće, čak tri puta su pogađali prečku ili stativu u prvom poluvremenu, pa su navijači "Kraljevskog kluba" s pravom u čudu što nisu videli pogodak u mreži gostiju.

U Dortmundu je dosta mirnije na meču između Borusije i Totenhema, domaćin je u potpunosti preuzeo inicijativu i pripretio preko Rojsa, Vajgla i Sanča, ali pogodaka nije bilo što u potpunosti odgovara Englezima koji su u Nemačku stigli sa tri gola prednosti.

Navijači "Milionera" su se posebno istakli neverovatnom koreografijom onako kako samo "Žuti zid" ume.