Šok za Valensiju, Dmitrović i Eibar slavili u Barseloni!

sreda 18.04.2018.
21:22

Espanjol ne može da postigne gol, treći poraz uzastopno, a drugi uzastopni poraz doživela je i Valensija.

uefa.com
uefa.com

Poraz Espanjola u 33. kolu španskog šampionata na svom terenu u Barseloni od Eibara koji je ovom pobedom praktično obezbedio opstanak i učešće i naredne sezone u Primeri.

Jedini gol na meču postigao je Lomban u 32. minutu utakmice, a srpski golman Marko Dmitrović je ponovo bio na visini zadatka.

Vukašin Jovanović nije ulazio na teren danas u dresu Eibara.

Poraz i to neočekivani doživela je i Valensija koja je na svom terenu poražena od Hetafea sa 1:2. I pored ovog poraza teško da mogu dovesti u pitanje plasman u Ligu šampiona naredne sezone pošto su čvrsto na 4. mestu Primere.

Loik Remi je sa dva gola u 16. i 49. minutu doneo gostima veliku prednost, a do kraja je Rodrigo samo uspeo da ublaži rezultat.

Pareho je u poslednjem kvartalu meča dobio dva žuta kartona, tada je bilo jasno da će Valensija veoma teško doći do makar boda.

Na ovom meču je igrao Nemanja Maksimović od početka, ali samo do 61. minuta.

Espanjol - Eibar 0:1
Valensija - Hetafe 1:2