Šok za Sosijedad, primili gol u nadoknadi!

utorak 28.02.2017.
21:26

Real Sosijedad je sve dalje od Lige šampiona, pošto su danas odigrali smo 1:1 protiv Eibara.

skysports.com

Real Sosijedad je imao prednost do samog kraja meča, ali je Pedro Leon uspeo da izbori bod za Eibar - 2:2 (1:1).

Domaćin je došao u prednost golom Huanmija nakon centaršuta Ordiozole sa desne strane, ali su gosti do kraja prvog poluvremena, tačnije već u 26. minutu, stigli do izjednačenja.

Bio je korner, izveo ga je Pedro Leon, a lopta je pala direktno na glavu Eskalantea koji postiže gol za 1:1.

Usledila su dva crvena kartona, prvo je u redovima gostiju Leheune nakon udarca laktom morao ranije na tuširanje, da bi nakon toga i Huanmi, strelac vodećeg gola za Sosijedad, napravio glupost kada je povukao protivničkog igrača za dres i dobio drugi žuti karton.

Ipak, do kraja Real Sosijedad stiže do novog vođstva preko Karlosa Vele koji je uspeo da postigne gol iz kaznenog udarca u 67. minutu meča.

To nije bio kraj, na žalost navijača Real Sosijedada.

Pedro Leon je u isteku nadoknade vremena uspeo da pogodi za 2:2, pa je realnost da Real Sosijedad može do LŠ sada veoma daleko...