Šok za Džerardov Rendžers na startu Premijeršipa

nedelja 05.08.2018.
16:19

Muči se Džerardov Rendžers na startu nove sezone. Protiv Aberdina sa igračem manje "Policajci" šokirani u nadoknadi vremena.

Epa/Georgi Licovski

Četiri takmičarske utakmice u Evropi odigrao je Rendežers pod vođstvom Stivena Džerarda na startu nove sezone, a danas je na red došao prvi prvenstveni susret.

Rendžers je na otvaranju sezone u Premijeršipu odmerio snage sa Aberdinom i remizirao rezultatom 1:1 (0:1).

Gosti su od 12. minuta imali igrača manje, mada treba reći da je sudijski kriterijum bio čudan i da direktan crveni karton za Alfreda Moreljosa nije bio jedini sporan detalj sa današnje utakmice.

Redžers je do vođstva stigao golom Džejmsa Tavernijera u 30. minutu iz penala.

U nastavku meča ekipa Stivena Džerarda uspela je da odoli sve do nadoknade vremena kada je Brus Anderson pogodio malu mrežu na svom debiju u Premijeršipu.

Derbi prvog kola je tako završen podelom bodova, a Rendžers nastavlja sa pripremama za duel sa Mariborom u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.