21:25

Uzbudljivo na "Mestalji" od prvog minuta.

EPA-EFE/NEIL HALL

Fudbaleri Valensije dočekali su Arsenal u revanš susretu polufinala Lige Evropre.

Prvi meč završen je pobedom Arsenala od 3:1, a u prvih 20 minuta na "Mestalji" videli smo dva pogotka.

Igrao se 11. minut kada su Španci došli do prednosti.

Rodrigo je ubacio loptu sa leve na desnu stativu, na pravom mestu našao se Gameiro, koji klizeći gura loptu u mrežu "Tobdžija".

Ipak, samo šest minuta kasnije, odgovor Arsenala.

Loša reakcija odbrane, koristi je Obamejang, koji sjajno šutira sa ivice kaznenog prostora i matira Neta za 1:1.

Arsenal²⁰⁰⁴
Thursday, 09.05.2019
21:59

Gledam utakmicu i ne verujem dokle je Emeri dogurao ove sezone bez desnog beka u timu. Niles ne zna gde se nalazi trenutno, Guedes ga unistava. Mi desnog beka nemamo jos od nove godine i povrede Beljerina. Jenkinson je za druge-trece lige, Lichtsteiner za penzije, a Niles za veznog reda. Ovaj gol koji smo primili je njegov. Pukla je kontra po nasoj desnoj strani, Niles je bio negde kod protivnickog gola iako igra desnog beka, a ne desno krilo. Sreca pa je Aubameyang dao ovu golčinu. Prosli put je on asistirao Lakazetu, a sad Lakazet njemu. Fantastično funkcionisu na terenu i neverovatan su duo. Nadam se dobrom drugom poluvremenu i prolazku dalje. COYG!