subota 27.10.2018.
18:21

Ni Bilbao nije mnogo bolji.

EPA-EFE/JUAN CARLOS CARDENAS

Atletik Bilbao i Valensija su se sastali u desetom kolu La Lige, a rezultat je bio 0:0.

Bilbao i Valensija su odmerili snage u ovom kolu, ali pitanje je koliko su "snage" oba tima uložila da dođu do tri boda u ovoj utakmici. Reklo bi se očekivan rezultat kada se pogleda tabela jer su ovo dva tima koja su ubedljivo najviše puta odigrali nerešeno u ovom šampionatu.

Bilbao je malo bolje otvorio ovaj meč, i imali su blagu inicijativu u prvom poluvremenu. "Slepi miševi" su zaigrali malo bolje u drugom delu, imali nekoliko solidnih prilika, ali ništa više od toga. Čudno je kako se Valensija muči da postigne gol u ovoj sezoni, totalna suprotnost u odnosu na prošlu sezonu. Ipak, Valensija je uspela da postigne gol u 78. minutu, ali je on opravdano poništen nakon što su sudije pregledale snimak.

Bilbao je do sada ubeležio samo jednu pobedu i čak sedam remija, dok Valensija ima jednu pobedu i čak osam remija u deset odigranih utakmica. Oba tima se iznenađujuće nalaze u donjem delu tabele.