ponedeljak 01.10.2018.
20:30

Dvojica bivših čuvara mreže beogradskog Partizana obeležili su poslednji meč 5. kola grčke Super lige.

Sportske.net

Večerašnji susret 5. kola grčke Super lige između Lamije i Ksantija završen je bez golova (0:0), a najzapaženiji pojedinci na meču bili su golmani dva tima.

Mreže pomenutih grčkih klubova čuvali su bivši golmani Partizana Bojan Šaranov i Živko Živković, a više posla imao je drugonavedeni.

Domaćin je imao više od igre, imao dvocifren broj udaraca ka golu Živka Živkovića, ali je i golman Ksantija upisao deset odbrana i tako treći put u pet utakmica ostao nesavladan.

Bojan Šaranov imao je nešto manje posla od svog koleg, ali je i on bio na visini zadatka. Za razliku od Živka Živkovića, golmanu Lamije ovo je bila prva utakmica na kojoj je sačuvao mrežu, a branio je na četiri od prethodnih pet.

Za Lamiju je večeras igrao i Marko Simić, dok je Milan Rastavac pored Živka Živkovića ukazao šansu još dvojici srpskih igrača. Aleksandar Kovačević igrao je do 67. minuta, a Petar Đuričković je sa klupe ušao u sedmom minutu nastavka.