SL - Prijović i PAOK nastavili seriju

ponedeljak 17.12.2018.
20:53

Crno-beli iz Soluna nedodirljivi u Grčkoj. Aleksandar Prijović novim golom pomogao PAOK-u da zabeleži tri boda.

Epa/Will Oliver

Vicešampion Grčke nije uspeo da se domogne eliminacione faze Lige Evrope, ali zato u domaćem prvenstvu trenutno nema pravog takmaca u borbi za titulu.

PAOK je u poslednjoj utakmici 14. kola Super lige savladao Levadijakos sa 2:1 (1:0) kao gost i tako stigao do trinaestog trijumfa u grčkom šampionatu.

Srpski internacionalac Aleksandar Prijović doveo je goste u vođstvo u 41. minutu susreta, a već na startu drugog dela Dijego Bisesvar je duplirao prednost PAOK-a.

Gol Aleksandra Prijovića pogledajte OVDE.

Petnaest minuta pre kraja Levadijakos je smanjio zaostatak preko Jorgosa Zisopulosa, ali je PAOK izdražao do kraja i zabeležio petu uzastopnu pobedu u grčkoj Super ligi.

Aleksandar Prijović je večeras stigao do devetog prvenstvenog gola, a petnaestog ako računamo i golove postignute u evropskim takmičenjima.

Srpski internacionalac privodi kraju izuzetno uspešnu godinu i valja naglasiti da je Aleksandar Prijović u dresu PAOK-a i reprezentacije Srbije tokom 2018. postigao 33 gola u svim takmičarskim mečevima.