nedelja 28.01.2018.
23:12

Aktuelni šampion Grčke remizirao sa Asterasom i Tripoliju u poslednjem meču 19. kola Super lige. PAOK lider sa bodom više od crveno-belih iz Pireja.

Sportske.net

Fudbaleri Olimpijakosa odigrali su nerešeno (1:1) sa Asterasom u poslednjoj utakmici 19. kola grčke Super lige.

Gosti su na Peloponezu bili prinuđeni da jure prednost Asterasa koji je poveo golom Valtera Iglesijasa u 21. minutu. Manje od dvadeset minuta kasnije Oli je uspeo da poravna na 1:1 golom Karima Ansarifarda iz jedanaesterca.

Rezultat iz 39. minuta ostao je aktivan do odlaska na odmor ali i nakon 90 minuta igre uprkos nastojanjima gostujućeg tima da stigne do sva tri boda.

Treba reći da je i Asteras imao svoje šanse i da nije bio u inferiornom položaju u odnosu na protivnika, pa se na kraju može reći da je podela plena najrealniji ishod.

Uroš Đurđević je u igru ušao u 85. minutu tako da nije imao dovoljno vremena da uradi nešto više.

Olimpijakos posle 19. kola zauzima drugo mesto na tabeli sa bodom manje u odnosu na vodeći PAOK koji je danas savladao Panetolikos golom Aleksandra Prijovića.