SL - Miljenik "delija" pokrenuo Malatiju

nedelja 09.12.2018.
14:43

Bivši fudbaler Crvene zvezde stigao do trećeg prvenstvenog gola u turskoj Super ligi. Današnji je imao posebnu težinu.

Sportske.net

Prvi nedeljni meč 15. kola turske Super lige završen je pobedom Malatije koja je kao gost slavila protiv Erzuruma sa 3:1 (0:1).

Domaćin je golom Jasmina Šćuka stigao do prednosti u završnici prvog poluvremena, ali je Malatija posle dosta mučenja u nastavku uspela da dođe do preokreta.

Trećim prvenstvenim golom Mičela Donalda Malatija stiže do izjednačenja u 67. minutu, a deset minuta kasnije Eren Tozlu pogađa za preokret. U četvrtom minutu nadoknade isti igrač postiže drugi gol na meču i postavlja konačan rezultat.

Bivši fudbaler Crvene zvezde Mičel Donald pokrenuo je svojim golom gostujući tim i nagovestio preokret, a srpski internacionalac Danijel Aleksić proveo je na terenu 89 minuta ali nije uspeo da postigne gol ili zabeleži asistenciju.