Škuletićev prvi gol za Lokomotivu!

ponedeljak 23.02.2015.
20:08

Doskorašnji napadač Partizana već počinje da pokazuje i dokazuje zbog čega je trener Miodrag Božović insistirao na njegovom dolasku ove zime i zbog čega je Lokomotiva odlučila da ponudi Partizanu četiri miliona evra za Škuletićeve usluge.

fclm.ru
fclm.ru

Fudbaleri moskovske Lokomotive i dalje se pripremaju u Antaliji za drugi deo sezone u ruskoj Premijer ligi, ali rezultati u poslednjim kontrolnim mečevima ne daju mnogo razloga za zadovoljstvo trenera Božovića.

Posle poraza od Amkara (0-2) pre nekoliko dana, kada je Petar Škuletić upisao debitantski nastup za Lokomotivu, moskovski klub je danas doživeo još jedan poraz.

Ovog puta, bolja od Lokomotive bila je Dačija iz Moldavije, koja je slavila rezultatom 3-2, ali ono što može da ohrabri sve u Lokomotivi, jeste podatak da je Škuletić počeo da rešeta mreže i u novom klubu.

Danas je Škuletić odigrao svih 90 minuta, a postigao je drugi gol za svoj tim, u 69. minutu.

Prethodno je Samedov posle samo deset minuta igre doveo Lokomotivu u vođstvo, ali je krajem prvog i početkom drugog poluvremena Dačija uspela da preokrene rezultat.

Škuletić je svojim golom izjednačio na 2-2, a konačnih 2-3 postavio je Krkotić u 81. minutu meča.

Drugi srpski internacionalac u ekipi Lokomotive, defanzivac Nemanja Pejčinović danas nije dobio priliku da zaigra.