Skenderbeg ne staje, nova pobeda pred put u Beograd, a sad su u još jačem sastavu

subota 28.10.2017.
19:41

Partizanov naredni rival nastavio seriju pobeda u šampionatu Albanije.

Epa/Valdrin Xhemaj

Lider albanskog prvenstva i njihov predstavnik u Ligi Evrope, ekipa Skenderbega nastavlja sa odličnim rezultatima.

U meču osmog kola albanske Superlige, Skenderbeg je večeras na svom terenu savladao ekipu Luftetarija sa 2:0, pa posle osam odigranih utakmica ima sedam pobeda, uz samo jedan remi.

Novi trijumf ekipe Ilira Daje najavio je Lilaj, golom iz jedanaesterca u petom minutu, a konačnih 2:0 postavio je rezervista Gavazaj u 80. minutu meča.

Gavazaj je jedan od trojice fudbalera Skenderbega koji zbog povreda nisu nastupili u Ligi Evrope protiv Partizana u Elbasanu (0:0), ali je jasno da će svi oni biti spremni za meč u Humskoj u četvrtak, s obzirom da su dobili priliku večeras tokom drugog poluvremena.

Osim Gavazaja, u pitanju su još jedan vezista Nimaga, kao i češki napadač Nespor.

Skenderbeg je protiv Luftetarija nastupio u sledećem sastavu: Šehi, Vanđeli, Radas, Aliti, Mici, Muzaka, Osmani (Nimaga 68′), Lilaj, Taku (Gavazaj 79′), Džejms, Sove (Nespor 84′). Trener: Ilir Daja.