ponedeljak 23.10.2017.
19:01

Na kraju veoma ubedljivo...

Epa/Valdrin Xhemaj

Četiri dana posle remija bez golova sa Partizanom u Ligi Evrope, lider albanskog šampionata večeras je ostvario novi ubedljiv trijumf na tamošnjoj sceni.

U poslednjoj utakici sedmog kola albanske Superlige, Skenderbeg je kao gost savladao Teutu sa ubedljivih 4:1, iako je na poluvremenu domaćin vodio sa 1:0.

Izjednačio je Taku u 50. minutu utakmice, a na potpuni preokret čekalo se još šesnaest minuta, kada je Lilaj iskoristio jedanaesterac.

U 73. minutu mrežu Teute zatresao je i Sove, a konačnih 1:4 postavio je Muzaka pet minuta kasnije, iz još jednog dosuđenog jedanaesterca.

Ovo je peta uzastopna pobeda Skenderbega u nacionalnom prvenstvu, i dalje je na prvom mestu sa 19 bodova, tri više od Kukešija.

Teuta je ostala na sedmom mestu sa sedam osvojenih bodova.