Sjajni Mane, neshvatljivi Nojer i nespretni Matip - Liverpul u prednosti nakon prvog poluvremena u Minhenu!

sreda 13.03.2019.
21:59

Barsa ima "najopasniji" rezultat.

EPA-EFE/LUKAS BARTH-TUTTAS

Prvi susret Liverpula i Bajerna na "Enfildu" okončan je bez golova, ali su se mreže tresle na "Alijanc areni" već u prvih 45 minuta.

Najpre su "Redsi" doživeli peh u 13. minutu, kapiten Henderson se povredio, pa ga je na terenu zamenio Fabinjo.

A onda, 26. minut, Van Dajk šalje loptu ka Maneu, Nojer je bez razloga izašao na ivicu kaznenog prostora, Senegalac se sjajno okrenuo, imao je ispred sebe prazan gol, te je bez problema plasirao loptu u mrežu Bavaraca, 0:1.

Uzvratio je domaćin u 39. minutu, Gnabri upućuje opasan centaršut pred gol Liverpula, a nespretni Matip šalje loptu u sopstvenu mrežu, 1:1.

Do kraja nije bilo promene rezultata, Liverpul zbog gola u gostima ima prednost.

Što se tiče utakmice u Barseloni, postaje jasno da nećemo videti još jedno veliko iznenađenje, Barsa golovima Mesija, sa kreča i Kutinja, vodi sa 2:0.

Peh su gosti doživeli i u 34. minutu, kada je golman Entoni Lopes morao da napusti teren, pa će u nastavku mrežu Liona čuvati rezervni čuvar mreže Gorželan.