Sjajni Lacio protutnjao Udinama!

• 01. oktobar 2016.

• 22:37

I u drugoj utakmici sedmog kola Serije A, ceo plen odnela je gostujuća ekipa.

Ekipa rimskog Lacija upisala je večeras svoju četvrtu pobedu od početka sezone u Seriji A, pošto je kao gost savladala domaći Udineze rezultatom 3:0.

Trijumf ''Nebesko plavih'' najavio je Ćiro Imobile, vodećim golom u 28. minutu meča. Posle kornera sa desne strane, Sergej Milinković-Savić je glavom prosledio loptu ka Imobileu, koji odlično reaguje i šalje loptu u mrežu - 0:1.

Tim rezultatom se ušlo u drugo poluvreme, a u nastavku se nije dugo čekalo da gosti reše sve dileme oko pobednika.

Igrao se 54. minut kada je Felipe Anderson lepo proigrao Baldea Keitu u kaznenom prostoru domaćih, a ovaj rutinski savladao Karnezisa za 0:2.

Samo sedam minuta kasnije golman domaćih je i treći put morao da izvadi loptu iz mreže. Još jedna lepa akcija Rimljana kroz sredinu, domaći defanzivci su bili potpuno izigrani, a Imobile je svojim drugim golom stavio tačku na ovu utakmicu - 0:3.

Naš Sergej Milinković-Savić je odigrao svih 90 minuta u pobedničkoj ekipi, a golove iz Udina možete da gledate OVDE.

Dodajmo još da je danas i Kjevo bio uspešan u gostima, pobedom u Peskari rezultatom 2:0.