Sjajan start za Sulejmanija i aktuelne šampione u Švajcarskoj

nedelja 22.07.2018.
21:40

Jang Bojs slavio na premijeri, Srbin strelac.

Epa/Peter Klaunzer

Počela je sezona u švajcarskoj Superligi, aktuelni šampion je na samom startu slavio sa 2:0 (0:0) protiv Grashopersa.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, da bi nakon 10ak minuta igre u nastavku gosti ostali sa igračem manje na terenu, drugi žuti karton dobio je Sulejman Dumbija.

Jang Bojs brzo koristi brojčanu prednost, igrao se 69. minut kada je srpski internacionalac Miralem Sulejmani doneo prednost ekipi iz Berna.

Sjajan pas je ka bivšem igraču Ajaksa i Benfike poslao Sanogo, Sulejmani je fantastično primio loptu u kaznenom prostoru rivala i preciznim udarcem matirao golmana gostiju.

Pobedu Jang Bojsa je u 86. minutu overio Ngamaleu, nakon pasa Mbabua.