Siti je onaj stari, Barnli izlazi iz krize (POLUVREME)

nedelja 30.12.2018.
16:09

"Građani" stekli veliku prednost u prvih 45 minuta, "Čekićari" pred porazom.

EPA-EFE/Nigel Roddis

Mančester siti je usled serije slabih rezultata prepustio čelnu poziciju na tabli Premijer lige Liverpulu, ali izgleda da se puleni Pepa Gvardiole nakon dva vezana poraza bude.

Vode nakon 45 minuta igre na "Sent Merisu" sa 1:3, povelil su preko Davida Silve u 10. minutu.

Soton je poravnao, Hojbjerg je postigao sjajan pogodak za 1:1 u 37. minutu, ali je Mekarti do kraja prvog dela igre još dva puta morao da vadi loptu iz mreže,

Sautempton - Mančester siti 1:3 (poluvreme)

U drugom susretu u terminu od 15:15h, Barnli je ugostio Vest Hem, a "Kleretsi" nakon 45 minuta vode na "Turf Muru" sa 2:0.

Poveli su u 15. minutu preko Vuda, kojem je za gol asistirao Ešli Barns, da bi 20ak minuta kasnije Meknil duplirao prednost ekipe Šona Dajča, nakon odličnog centaršuta Vestvuda.

Barnli - Vest Hem 2:0 (poluvreme)