Simultanka Krisa Vondolovskog protiv Paunovog Čikaga, Katai samo ublažio debakl!

nedelja 19.05.2019.
12:01

Neočekivano ubedljiv poraz ekipe Čikago Fajra.

chicago-fire.com

Posle dve vezane pobede bez primljenog gola (Nju Ingland 5:0, Minesota 2:0), ekipa Čikago Fajra koju sa klupe vodi Veljko Paunović, sinoć je pretrpela ubedljiv poraz na gostovanju u San Hozeu, rezultatom 4:1.

Tridesetšestogodišnji fudbaler domaćeg tima Kris Vondolovski bio je nerešiva enigma za odbranu Čikaga, postigao je sva četiri gola za pobedničku ekipu, dva u prvom i dva u drugom poluvremenu, za vođstvo od 4:0.

Vondolovski je legenda San Hozea, od 2009. godine je u ovom klubu.

Tek u 83. minutu gosti stižu do počasnog gola, i to preko Aleksandra Kataija, koji je sa oko 25 metara uputio udarac, lopta je zakačila jednog protivničkog igrača i prevarila golmana - 4:1.

Podsetimo, Katai je bio strelac i u prošlom meču protiv Minesote.

Posle ovog poraza, Čikago je ostao jedno mesto ispod plej-of zone, na osmoj poziciji u Istočnoj konferenciji, sa 4 pobede, 4 remija i 5 poraza od početka sezone.