Silovita Barsa, Elče ispraćen sa četiri komada!

• Autor: Vladimir Nestorović

• 05. januar 2014.

• 18:00

Iako je ekipa Tate Martina bila bez Lionela Mesija, to je nije sprečilo da ubedljivo slavi u susretu sa Elčeom sa 4:0.

Već na samom startu bilo je jasno da se gosti neće lepo provesti na 'Kamp Nou'.

Domaću ekipu u vođstvo je doveo Aleksis Sančez, a asistirao je Alba u sedmom minutu. Na 2:0 povisio je Pedro u 16., a sa tim se rezultatom i otišlo na odmor, budući da gosti nisu imali šut u okvir gola Barse u prvih 45 minuta.

Odmah po početku drugog dela igre, Sapunaru je bio neoprezan u svom šesnaestercu, sudija je pokazao na belu tačku, a neprecizan je bio Ćavi, čiji je udarac završio pored gola.

Ipak, do kraja meča Aleksis Sančez je postigao još dva gola, i tako uništio nade gostima da bi mogli do izjednačenja, a drugi je bio sjajno izveden 'slobodnjak' kojim je stavljena tačka na ovu utakmicu.

Martino je kasnije ubacio Nejmara, Telja i Roberta, kako bi odmorio svoje prvotimce, a ovom pobedom Barselona se vraća na čelo tabele, gde je po broju bodova izjednačena sa Atletiko Madridom.

Golove sa ove utakmice možete pogledati OVDE.