Sevilji samo bod sa dva igrača više!

• 17. septembar 2016.

• 20:37

Sevilja večeras nije opravdala ulogu favorita na gostovanju Eibaru, koji je nastavio sa dobrim rezultatima na startu sezone.

Posle dve današnje ''petarde'', u režiji prvo Barselone, a onda i madridskog Atletika, treća utakmica današnjeg programa Primere donela je mnogo više neizvesnosti.

Eibar i Sevilja su podelili bodove, njihov meč je završen rezultatom 1:1, a domaćin je ovaj rezultat izborio sa dva igrača manje u finišu meča.

Prva je do gola uspela da dođe Sevilja, i to u 27. minutu meča, kada je Vijeto iskoristio asistenciju Kijotakea i savladao golmana Rodrigeza - 0:1.

Da sve bude gore po domaći tim, njihov čuvar mreže je u finišu prvog poluvremena zaradio i direktan crveni karton, pošto je faulirao protivničkog igrača van kaznenog prostora.

Činilo se da će Sevilja imati u nastavku lakši posao, ali umesto toga, gosti su ispustili minimalno vođstvo!

Igrao se 64. minut meča, Luna je odlično centrirao sa leve strane za usamljenog Leona u kaznenom prostoru Sevilje, a on ovakvu šansu nije propustio - 1:1.

Nova uzbuđenja i u samom finišu meča. U 86. minutu Dani Garsija je zbog oštrog starta morao u svlačionicu, pa je Eibar do kraja igrao sa dvojicom igrača manje, ali je uspeo da sačuva remi.

Golove sa ove utakmice možete da pogledate OVDE.