subota 30.09.2017.
18:12

Ekipa iz Andaluzije je danas slavila protiv Malage nešto teže nego što se očekivalo.

EPA/JULIO MUNOZ

Malaga je došla u Sevilju da se brani, i to im je polazilo za rukom u prvom poluvremenu.

Sevilja nije stvorila previše prilika, sve do tog 68. minuta.

Tada je Miguel Tores oborio u kaznenom prostoru fudbalera Sevilje, a sudija nije imao dilemu, dosudio je kazneni udarac koji je u gol pretvorio Ever Banega.

Samo tri minuta kasnije Luis Muriel je iskoristio nesmotrenost fudbalera Malage koji su se poigravali na mestu gde to nije smelo da se čini. Muriel je istrčao ka golu, savladao golmana protivničke ekipe i doveo svoju ekipu do 2:0, što je bio i konačan rezultat ovog meča.

Sevilja nakon 7 mečeva ima 5 pobeda i po jedan poraz i nerešen rezultat, dok Malaga i dalje ne zna za pobedu, ima samo jedan nerešen rezultat od početka sezone i jedino je Alaveš slabiji tim za sada sa 0 bodova.