Sevilja preslišala Majorku

• 02. april 2012.

• 23:08

U poslednjoj utakmici 30. kola španske Primere, Sevilja je posle bolje igre u drugom poluvremenu ubedljivo savladala ekipu Majorke i pridružila se Atletiku na deobi sedmog mesta.

Sevilja je večeras na svom terenu bila bolja od Majorke rezultatom 3:1, a svi golovi postignuti su u drugih 45 minuta.

Domaći su poveli posle šest minuta igre u drugom poluvremenu, a strelac je bio Negredo. Deset minuta kasnije Moral je duplirao prednost, da bi tri boda Sevilji osigurao Navas u 68. minutu.

Majorka je šest minuta kasnije stigla do počasnog gola preko Hemada, ali za eventualni preokret nije imala ni snage, ni dovoljno vremena.

Sevilja posle 30. kola ima 42 doda, na deobi sedmog mesta na tabeli sa madridskim Atletikom, dok je Majorka ostala na 13. poziciji sa 36 osvojenih bodova.