Sevilja nastavlja seriju, pobeda Eibara

utorak 07.04.2015.
23:50

Ekipa Sevilje ostala je u borbi za Ligu šampiona nakon pobede nad ekipom Levantea rezultatom 2:1. Pobeda i Eibara.

Beta/AP Photo/Miguel Angel Morenatti

Sevilja je zahvaljujući sjajnoj igri u prvom poluvremenu uspela da savlada ekipu Levantea u gostima i zadovoljno nosi kući tri boda koja mogu biti veoma bitna u borbi za ulazak u Ligu šampiona.

Ekipa iz Andaluzije je povela nakon odlične asistencije Rejesa i realizacije Gameira, igrao se deseti minut.

Do kraja poluvremena već je bilo 2:0 za goste, a sada su uloge zamenjene, asistenciju je upisao Gameiro, dok je Rejes postigao gol.

U drugom poluvremenu u 73. minutu smo videli jedini gol, a strelac je bio Kalu Uče. Ipak, nisu domaći imali snage da dođu barem do boda, odbrana Sevilje je odradila svoj posao do samog kraja.

U drugom meču Eibar je savladao ekipu Malage rezultatom 1:0, a jedini gol postigao je Aruabarena nakon centaršuta iz kornera koji je izveo Lara.

Igrao je i Dejan Lekić koji je ušao u igru upravo umesto pomenutog Aruabarene.