Sevilja konačno pobedila, Atletiko poražen na "Madrigalu"!

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 26. septembar 2015.

• 22:25

Neverovatna utakmica Sevilje na svom terenu protiv Valjekana, na kraju se piše veoma bitna pobeda. Atletiko poražen na gostovanju Viljarealu.

Sevilja konačno pobedila, Atletiko poražen na
Gameiro i N'Zonzi su doneli veliku prednost pre odlaska na odmor ekipi Sevilje protiv Valjekana i nadu da veoma lako mogu do prve pobede u Primeri nakon šest odiranih kola u ovom takmičenju.

Ipak, igrači gostiju nisu mislili tako.

Prvo je Bebe smanjio na 2:1, da bi Gera u 68. minutu uneo potpunu neizvesnost u ovaj meč izjednačivši na 2:2.

Amaja je dobio crveni karton u ekipi Valjekana pa je ta ekipa igrala sa igračem manje od 83. minuta, a samo tri minuta kasnije doživeli su još jedan šok.

Jevhen Konopljanka je igrač koji je doneo Sevilji sva tri boda u ovom meču i koga slavi Sevilja.

U drugom meču koji se igrao u terminu od 20:30 ekipa Atletiko Madrida nije uspela da upiše niti jedan bod na gostovanju Viljarealu na "Madrigalu".

Baptistao je bio strelac jedinog gola na ovom meču. Zanimljivo da su gosti bili nešto bolji u ovom meču, ali su domaći iz dva šuta u okvir gola uspeli da jednom savladaju golmana Oblaka.