22:52

Ekipa Sevilje je danas mogla da dođe do ključnih bodova u borbi za Ligu šampiona, ali je poražena na svom terenu.

EPA-EFE/RAUL CARO

Sevilja je daleko od Lige šampiona.

Oni su danas poraženi od Leganesa na svom terenu, bilo je ubedljivih 0:3, pa je domaćin ostao na 55 bodova.

Već u 8. minutu domaćin je morao da juri rezultat, Leganes je stigao do prednosti golom En Nesirija u 8. minutu, da bi samo 12 minuta kasnije već bilo 0:2 kada je Braitvajte pogodio mrežu domaćina.

Apsolutno ništa nije polazilo za nogom fudbalerima Sevilje, odigrali su veoma lošu utakmicu u ključnom trenutku, kada je to bilo najpotrebnije.

Pokušavali su, napadali, ali je to bilo jalovo, dok su gosti na drugoj strani bili konkretni. Usledio je novi gol u 82. minutu kada je sve bilo rešeno, Oskar je šutirao, pogodio mrežu golmana Sevilje za konačnih 0:3.