nedelja 18.03.2018.
14:02

Andalužani ne blistaju u Primeri.

EPA-EFE/JOSE MANUEL VIDAL

Fudbaleri Leganesa pobedili su ekipu Sevilje rezultatom 2:1 (1:0) u 29. kolu Lige Primere.

Sevilja je izgubila u predgrađu Madrida samo pet dana pošto je eliminisala Mančester junajted iz Lige šampiona.

Leganes je poveo u finišu prvog poluvremena golom Bustinse, a na 2:0 povisio je Eraso u 69. minutu.

Kada je u 84. minutu Sarabija dobio crveni karton zbog druge javne opomene, bilo je jasno da će Sevilja doživeti čak 12 poraz ove sezone.

Sevilja je u poslednjim trenucima meča uspela da ublaži poraz, pošto je Lajun iskoristio asistenciju Bena Jedera.

Leganes je ovim trijufom skočio na 12. mesto sa 36 bodova, dok je Sevilja ugrozila svoju petu poziciju, Viljareal može da je prestigne ako ne izgubi od Atletiko Madrida.

9 Komentara

el presidente
Sunday, 18.03.2018
22:00

Ako je sevilja bolja od uniteda a leganes od sevilje za pretpostaviti je da je i leganes bolji od uniteda. Vjerovatno bi special one igrao bunker i protiv njih.

mrancic
16:30

Sve jasno što se tiče Junajteda.Često u komentarima pored loše igre kmentariše se da su rezultati ispod nivoa kvaliteta.Kog kvaliteta?Junajted nema bekove,dva vezna,jednog štopera i dva napadača.Mata je alternativa za De Brunea,Lingard za De Silvu,Sančez ili Marsijal za Sanea.Navijači se raduju ulasku Rašforda sa klupe.On je alternativa za Sona,Vilijana,Sterlinga.Dao šest golova.a kad će da proradi? Yri godine u prvom timu.Nov trener i nov skjauting.Sa ovom filozofijom Junajted iduće sezone ispid četvrtog mesta.O svemu u klubu razmišaljaju samo ne o navijačima i istoriji.Promašaji Junajteda u pislednje tri godine:De Marija,Švajnštajger,Falkao,Lindelof,Depaj,Ibrahimović,Mihtarijan,Sančez,.Malo li je?

FanUnited
16:16

takav je fudbal zato ga svi volimo .

Stevan Mikša
16:06

Drug mi se smejao kad je Leganes izbacio Real iz kuppa, a sad je taj isti Leganes pobedio Sevilju koja je odrala Junajted za koji on navija :D :D :D

Akiaki15935867
16:04

Dobro Leganes je gigant😂😂😂😂

REDsYNWA
15:48

Pa standardno,to je fudbal.Mi otresemo sity pa izgubimo sledece kolo od svonsija.