15:10

Na drugoj utakmici za redom Musa Dembele postiže het-trik.

twitter.com
twitter.com

Seltik je razbio Invernes u 1/16 finala škotskog FA kupa, spakovao mu 'pola tuceta' golova, a Musa Dembele je ponovo imao svoj šou.

Kao na prvenstvenoj utakmici prošlog vikenda protiv Sent Džonstona u gostima, mladi francuski napadač je i danas postigao tri gola.

'Zeleno-beli' su poveli preko Mikaela Lustiga u 20. minutu igre, a pred sam odlazak na veliki odmor Dembele je dupluirao prednost.

Posle pet minuta igre u nastavku bivši napaač Fulama postiže drugi gol na meču, a na isteku sata igre glavom trese mrežu i stiže do het-trika.

U finišu je pukla 'petarda', strelac je bio Tirni, a u sudijskoj nadokandi Braun postavlja konačnih 6:0.

Zanimljivo, ekipa Brendana Rodžersa još uvek nije osetila gorčinu poraza ove sezone u domaćim takmičenjima. Na 30 odigranih utakmica ima impresivan skor - 20 pobeda i jedan remi.