22:45

Dobra igra Fonsekinog tima.

EPA-EFE/EMANUELE PENNACCHIO

"Vučica" nastavlja sa dobrim igrama, savladana Verona rezultatom3:1.

Rimljani su uspeli da pogode iz prve prave šanse. Pelegrini šalje odličan pas, Klajvert odlično prihvata i sigurno matira golmana Verone za vođstvo od 1:0. Igrao se sedamnaesti minut.

Ipak vođstvo gostiju nije dugo trajalo. Odličnu akciju po levoj strani domaćih kruniše Faraoni udarcem glavom, samo četiri minuta posle gola Holanđanina.

Verona je do kraja prvog dela igre čak dva puta postigla gol, ali su oba navrata poništeni zbog ofsajda. Roma dolazi do prednosti pred sam kraj poluvremena, Gunter pravi penal koji Peroti sigurno rešava i donosi novo vođstvo "vučici" u 45. minutu.

Pokušavali su domaći na "Bentegodiju" da dođu do poravnanja, ali je odbrana Rimljana delovala sigurno i sačuvala prednost do kraja meča.

Tri boda je osigurao Miktarijan golom u samoj završnici meča.

Aleksandar Kolarov je odigrao svih devedeset minuta za gostujuću ekipu.