Serija A - Verona pokazala zube, ali tri boda ostala u Bergamu, asistencija Lazovića!

subota 07.12.2019.
16:55

Pobeda Atalante nakon preokreta.

EPA-EFE/FILIPPO VENEZIA

U okviru 15. kola Bundeslige, Atalanta je dočekala Veronu pred svojim navijačima, meč je završen pobedom ekipe iz Bergama nakon preokreta, rezultatom 3:2 (1:1).

Poveli su gosti preko Di Karminea u 23. minutu, asistenciju piše Faraoni.

Ipak, u 44. minutu domaćin dolazi do pogotka, Malinovski strelac na asistenciju Hatebura.

Sa 1:1 se otišlo na odmor, da bi nakon 12 minuta igre u nastavku Di Karmine postigao i drugi pogodak na utakmici, lepa akcija Verone, Lazović u ulozi asistenta.

Ipak, samo 10ak minuta kasnije penal za Atalantu, koji u gol pretvara Luis Murijel.

U finišu gosti ostaju sa igračem manje, Davidovič je zaradio drugi žuti karton, što domaćin koristi u četvrtom minutu nadoknade, kada se u strelce upisao Đimsiti za preokret i pobedu domaćeg sastava.